1 Haziran 2022 Çarşamba TV yayın akışı: Bugün televizyonda neler var?

Televizyon yayın akışları, her gün seyircilerin merak mevzuları ortasında yer alıyor.

Hangi kanalda ne var sorusu izleyiciler tarafından araştırılıyor.

Yaz ayları yaklaştıkça dönem ortası yahut finale hazırlanan diziler de yayın akışlarını değiştirirken, yeni imaller da yerini alıyor.

Severek izledikleri üretimlerin yeni kısımlarını kaçırmak istemeyen vatandaşlar, ‘’Bugün televizyonda neler var?’’ sorusuna karşılık arıyor.

Pekala, bugün televizyonda hangi dizi ve sinemalar var? İşte 1 Haziran 2022 Çarşamba TV yayın akışı…

1 Haziran 2022 Çarşamba TV yayın akışı

ATV yayın akışı

  • 08:00 Kahvaltı Haberleri
  • 10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
  • 13:00 ATV Gün Ortası
  • 14:00 Zahide Yetiş ile Mutfak Mazeret
  • 16:00 Esra Erol’da
  • 19:00 atv Ana Haber
  • 20:00 Kuruluş Osman

 

Kanal D yayın akışı

  • 07:00 Sihirli Annem
  • 09:00 Neler Oluyor Hayatta?
  • 11:00 Yaprak Dökümü
  • 13:00 Gelinim Mutfakta
  • 16:00 Art Sokaklar
  • 18:45 Kanal D Ana Haber
  • 20:00 Seversin

 

Star TV yayın akışı

  • 07:00 Mesut Yar ile Bugün
  • 09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
  • 13:00 Serap Peköz ile Gerçepin Peşinde
  • 16:00 Hoş Köylü
  • 18:30 Star Haber
  • 20:00 Arif V 216

 

Fox TV yayın akışı

  • 08:00 Çalar Saat
  • 10:45 İktisat Ortası
  • 11:00 Çağla ile Yeni Bir Gün
  • 13:00 En Hamarat Benim
  • 16:00 Fulya ile Umudun Olsun
  • 19:00 Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
  • 20:00 İlgi Tabibi
  • 22:15 Mahkum

 

TRT 1 yayın akışı

  • 08:45 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
  • 10:00 Alişan İle Hayata Gülümse (Canlı)
  • 12:45 Türkiye’nin Mutfağı
  • 15:15 Kara Tahta (Altyazılı)
  • 16:40 Seksenler (Altyazılı)
  • 19:00 Ana Haber (Canlı)
  • 19:55 Tezlerin Bilakis
  • 20:00 Kara Tahta (Altyazılı)
  • 23:50 Kasaba Hekimi

Show TV yayın akışı

  • 06:00 Gelin Konutu
  • 08:00 Bu Sabah
  • 10:30 Şef Kapımda
  • 12:00 Gelin Meskeni
  • 15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
  • 18.45 SHOW Ana Haber
  • 20:00 Sen ve Ben

 

TV8 yayın akışı

  • 07:15 8’de Sıhhat
  • 08:45 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa
  • 11:15 Survivor
  • 13:30 Survivor Panaroma
  • 14:45 Canım Annem
  • 16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
  • 19:30 Annenin Sırrıdır Çocuk
  • 21:30 Survivor All Star